Ігри
| Усі | Оновлені |
| Нові | Популярні |
| Action | Настільні |
| VR-ігри | Симулятори |
| Гонки | Стратегії |
| Квести | Логічні |
| RPG | Пригоди |
| Аркадні | Спортивні |
| Дитячі | Шутери |
Додатки
| Усі | Оновлені |
| Нові | Популярні |
| Зв'язок | Довідники |
| Графіка | Живі шпалери |
| Лаунчери | Мультимедія |
| Навігація | Камера |
| Офісні | Системні |
| Віджети | Емулятори |
| Інше |
Топ ігор
Fishing OnlineView of Family [18+]MORTAL KOMBATGeometry DashROBLOXUnpossibleRed Ball 3Talking Tom Gold RunDropsyDINOTRUX
Топ додатків
MonobankTikTokOLX.uaДіяRampage PunchPremium Widgets & WeatherГосуслугиDigital Clock & World Weather1XBETL Locker (Android L & KitKat) Premium
Коментарі
- Indexing and indicator
10 годин 6 хв тому - iMe: Telegram AI Messenger
10 тижнів 6 днів тому - Projectivy Launcher
10 тижнів 6 днів тому - Strava v.458.10
10 тижнів 6 днів тому - Spotify: Music and Podcasts
10 тижнів 6 днів тому - Aloha Browser - Private VPN
10 тижнів 6 днів тому - Здравствуйте. Ссылки
23 тижня 1 день тому - Здравствуйте! Будьте так
25 тижнів 6 днів тому - Перезалил apk и кэш, но
45 тижнів 6 днів тому - Перезалил apk-файл
45 тижнів 6 днів тому





Офлайн
Група: Користувачі
Україна
Sony Ericsson XPERIA Arc S (LT18i)
на сток ядре поедет?
adolf
на сток ядре поедет?
adolf
Офлайн
Група: Друзі сайту
Україна
Honor 8X
Поедет)) В период, когда была разработана эта прошивка, кастомных ядер для Х8 ещё даже небыло ))
Поедет)) В период, когда была разработана эта прошивка, кастомных ядер для Х8 ещё даже небыло ))
Офлайн
Група: Користувачі
Україна
Sony Ericsson XPERIA Arc S (LT18i)
понятно
adolf
понятно
adolf
Офлайн
Група: Користувачі
Росія
Sony Ericsson XPERIA X8
А как вообще прошивка, стабильная? Или посоветуйте любую стоковую прошивку, чтобы батарея нормально держалась да и не сильно тормозила.
А как вообще прошивка, стабильная? Или посоветуйте любую стоковую прошивку, чтобы батарея нормально держалась да и не сильно тормозила.
Офлайн
Група: Користувачі
Росія
Sony Ericsson Xperia X8
Подскажите, что за клавиатура стоит на этой прошивке, оч. понравилась, на других прошивках такой нет?
Подскажите, что за клавиатура стоит на этой прошивке, оч. понравилась, на других прошивках такой нет?